شركت ها

شركت مهندسین مشاور افق معادن خاورمیانه

شركت مهندسین مشاور افق معادن خاورمیانه ( Middle Eastern Mining Horizon Company Consulting Engineers ) در سال ۱۳۹۴ به عنوان یكی از زیرمجموعه های گروه مهد سرمایه گذاری خاورمیانه در بخش معدن تأسیس گردید. این شركت همواره تلاش نموده تا با تكیه بر دانش و تجربه بالای كارشناسان مجرب و همكاری شركت های بزرگ داخلی و همچنین با استفاده از آخرین نسخ نرم‌افزارهای تخصصی و بسیار پیشرفته، خدمات مهندسی و مشاوره‌ای خود را در حد استانداردهای بین المللی ارائه نماید.
پی‌جویی‌ها و اكتشافات چكشی، پیشنهاد شبكه حفاری ها و نظارت بر عملیات حفاری اكتشافی شامل آماده سازی سایت ( نظارت بر احداث جاده های دسترسی) نظارت دستگاهی، لاگینگ( لیتولوژی، مینرالوژی، ژئوتكنیك) و بایگانی مغزه ها و اجرای پروژه های حفاری به روش پودری و مغزه‌گیری، ‌نمونه سازی، تفسیر اطلاعات در نرم افزارهای معدنی( دیتاماین، سورپك و ... )،مدل سازی( تهیه مدل های لیتولوژی، ساختاری، عیاری) و تخمین ذخیره، طراحی استخراجی، برنامه ریزی تولید و مطالعات فنی و اقتصادی، مهندسی سنگ و ژئوتكنیك، ایمنی و محیط‌زیست، مطالعات آب‌شناسی، نظارت بر عملیات بهره برداری و استخراج ماده معدنی، اجرای صحیح ، شفاف و حرفه ای پروژه های اكتشافی جزو اهداف اصلی شركت شركت مهندسین مشاور افق معادن خاورمیانه بوده و این شركت آماده همكاری با كلیه فعالان بخش معدن در زمینه اكتشاف و سرمایه گذاری می باشد.
این شركت دارای دو محدوده معدنی سنگ مرمریت به نام های سنگ افق جندق و سنگ افق درق بوده و در حال تولید سنگ های ساختمانی نیز می باشدو دارای ۴ پروانه بهره برداری سولفات سدیم و نیز در حال راه اندازی كارخانه تولید سولفات سدیم می باشد.
در عین حال این شركت با داشتن ماشین آلات معدنی شامل كامیون ، لودر و ... عملیات استخراج را نیز انجام داده و در شاخه پیمانكاری نیز فعالیت دارد.

آدرس :

تهران – خیابان گاندی جنوبی- كوچه پنجم- پلاك ۱۹- طبقه همكف- واحد ۱

تلفن تماس :

۸۶۰۸۲۳۳۶

وب سایت :

--

پست الكترونیكی :

--

كلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای گروه مهد سرمایه گذاری خاورمیانه محفوظ می باشد.