شركت ها

شركت افق دانا كاو

شركت افق دانا كاو در سال ۱۳۹۴ به منظور سرمایه گذاری در پروژه های زمین شناسی ، اكتشاف ، معدن كاوی و بهره برداری از معادن فلزی و غیر فلزی در منطقه ی آسیای میانه و در كشور تاجیكستان تأسیس گردید. قسمت عمده سهام این شركت مربوط به شركت افق توسعه معادن خاورمیانه بوده و مابقی در اختیار اشخاص می باشد.كشور تاجیكستان در بازار جهانی به دلیل تولید طلا شناخته شده است. این كشور دارای بزرگترین ذخیره آنتیموان جهان، و دارای صنعت آلومینیوم، روی، سرب، مواد شیمیایی، كود و سیمان است كه از میان آنها ، آلومینیوم مهمترین محصول صنعتی صادراتی تاجیكستان را تشكیل می دهد.
از اهداف مهم این مجموعه ، كشف ذخایر و سرمایه گذاری در تاجیكستان بوده كه جزء غنی ترین مناطق معدنی جهان می باشد و نیز ایجاد كسب و كار و بنگاه داری در مراحل كوتاه مدت ؛ كه در مسیر افزایش توان عملیاتی و پایدار برای رسیدن به منابع مالی مطمئن در دراز مدت گام بر می دارد. این شركت با لحاظ پارامتر های اقتصادی و درك عوامل رقابتی، سیاسی و اجتماعی در مسیر قابل قبول از نظر محاسبه منابع معنا دار گام بر می دارد.
از فعالیت های این شركت می توان به اكتشاف و معدنكاری، خرید و فروش معادن و محدوده های معدنی و مواد معدنی در كشورهای آسیای میانه برای سود آوری اقتصادی با هدف تأمین منافع عمومی كشور اشاره كرد . شركت افق دانا كاو از سال ۱۳۹۴ مراحل اولیه اكتشاف مواد معدنی را در ورقه ۱۶۰۰ كیلومتر مربعی ورزاب واقع در شمال شهر دوشنبه آغاز نمود و پس از اتمام فاز شناسایی بانك اطلاعات داده های زمین شناسی این ورقه تشكیل گردید و با تلفیق و مدسازی لایه های اطلاعات (زمین شناسی، معدنی، ژئوشیمیایی، ژئوفیزیكی و ماهواره ایی) ۲۵۰ كیلومتر مربع مناطق اولویت دار طلا ، مس ، سرب و روی و پلی متال انتخاب گردید كه در مرحله اكتشاف عمومی، تفصیلی و نیمه تفصیلی است.

آدرس :

تهران – خیابان پنجم گاندی – پلاك ۱۹ – واحد ۱

تلفن تماس :

۸۸۷۹۳۳۷۲

وب سایت :

http://www.ofoghdanakav.com

پست الكترونیكی :

info@ofoghdanakav.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای گروه مهد سرمایه گذاری خاورمیانه محفوظ می باشد.