حوزه های فعالیت

موهیكو

شركت بین المللی افق نفت و گاز خاورمیانه (موهیكو) در اسفند ماه سال ۱۳۹۲ تأسیس گردید .شركت موهیكو یك شركت دانش بنیان می‌باشد كه از مهمترین اهداف آن مشاركت در دستیابی به بیشترین ارزش افزوده در زنجیره توسعه محصولات با پایه هیدروكربوری، مشاركت و سهیم شدن در تامین سوخت (انرژی) موردنیاز با دستیابی به مصرف بهینه و استانداردهای جهانی، مشاركت در رشد و توسعه توان مشاوران، سازندگان، پیمانكاران و نیل به حضور در جایگاه مناسب فناوری در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی جهان می‌باشد.

اطلاعات بیشتر

آرین تجارت مانا

شركت آرین تجارت مانا با بهره گیری از تجارب ارزنده كارشناسان صنعت ودانشگاه موفق به دستیابی تكنولوژی نوآورانه ای در زمینه شیرین سازی میعانات گازی شده است . فاز اول این مجموعه با هدف حذف و كاهش سولفید هیدروژن و مركاپتان (تركیباتی سمی و دارای بوی بدی هستند ) در بهمن ماه سال ۱۳۹۲ در استان ایلام و در كنار پالایشگاه گازی ایلام افتتاح شد .

اطلاعات بیشتر

شركت توسعه فرآورده های نفتی افق خاورمیانه (موپیكو)

شركت توسعه فرآورده های نفتی افق خاورمیانه( موپیكو ) در سال ۱۳۹۴ همزمان با اخذ نمایندگی انحصاری از شركت هیوندایی اویل بانك كره جنوبی جهت توزیع و فروش محصولات تولیدی با برند HYUNDAI XTEER و با هدف ورود به بازار در حوزه انواع روانكارهای موتوری و صنعتی تاسیس گردید.

اطلاعات بیشتر

شركت توسعه صنعتی سولفوركوب پارس

شركت توسعه صنعتی سولفوركوب پارس (اسپیدكو) كه یكی از شركت‌های هلدینگ مهد خاورمیانه متشكل از چندین شركت فعال در زمینه تولید مشتقات نفتی، تجارت نفت و گاز و پتروشیمی، معدن و... است.

اطلاعات بیشتر

ایراندار

شركت ایراندار به عنوان یكی از شركت های عضو گروه صنعتی گلرنگ, در سال ۱۳۹۳ در زمینی به مساحت ۲۰.۰۰۰ متر مربع و زیر بنای حدوداً ۱۴.۰۰۰ متر مربع به بهره برداری رسید. این شركت یكی از تولید كنندگان انواع محصولات پشت چسبدار و چسب با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات و تكنولوژی های روز دنیا و با تكیه بر استانداردهای جهانی می باشد.

اطلاعات بیشتر

پاكان پلاستكار

شركت پاكان پلاستكار در سال ۱۳۸۵ به‌ عنوان یكی از شركت‌های زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ تأسیس گردید. این شركت نیازهای بسته‌بندی گروه صنعتی پاكشو (دارنده برندهای شوینده ای نظیر گلرنگ، اوه، سافتلن، هوم پلاس، اسپیف، آیری و مریدنت) را به‌ عنوان یكی از بزرگ‌ترین مشتریان خود تأمین نموده، همچنین در داخل و خارج از گروه صنعتی گلرنگ، به عنوان یك شركت پیشتاز در صنعت پلاستیك داخل كشور می باشد.

اطلاعات بیشتر

تأمین و پخش فرآورده های نفتی افق

شركت بین المللی تأمین و پخش فرآورده های نفتی افق (با نام تجاری لوتوس) در سال ۱۳۹۵ با هدف بهبود عملكرد چرخه سوخت كنونی كشور تاسیس گردید

اطلاعات بیشتر

آذر نوین انرژی

شركت آذرنوین انرژی ارومیه با هدف داشتن سهمی در كاهش آلودگی هوا , در سال ۱۳۹۳ تأسیس گردیده و در زمینه های طراحی، نصب و راه اندازی نیروگاههای تولید انرژی سبز و نوین، مشاوره در زمینه صنعتی و ... فعالیت می كند.

اطلاعات بیشتر

كلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای گروه مهد سرمایه گذاری خاورمیانه محفوظ می باشد.