شركت ها

ایراندار

شركت ایراندار به عنوان یكی از شركت های زیرمجموعه گروه مهد سرمایه گذاری خاورمیانه , در سال ۱۳۹۳ در زمینی به مساحت ۲۰.۰۰۰ متر مربع و زیر بنای حدوداً ۱۴.۰۰۰ متر مربع به بهره برداری رسید. این شركت یكی از تولید كنندگان انواع محصولات پشت چسبدار و چسب با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات و تكنولوژی های روز دنیا و با تكیه بر استانداردهای جهانی می باشد.
این شركتِ نمونه صنعتی ، پس از سال ها تلاش بی وقفه موفق شد به جمع شركت های برتر صنعت بسته بندی و تولید انواع فیلم و كاغذ پشت چسبدار در ایران و كشور های مجاور بپیوندد . از تولیدات شركت ایراندار می توان به انواع محصولات پشت چسبدار از قبیل كاغذ های گلاسه ، آرت ، متالایز، فارما، انواع فیلم های Ultraclear, PP, PE و PVC سفید، شفاف و متالایز ، نوار چسب ، سلفون و انواع چسب های هات ملت و آكریلیك در گریدهای بهداشتی و صنعتی اشاره كرد كه با توجه به نیاز و خواست مشتریان هم اكنون شركت ایراندار محصولات و خدمات با كیفیت و متمایزی را به شركت های فعال در ایران و كشور های منطقه ارائه می كند.
چشم انداز ایراندار، ورود به جمع ۱۰ شركت برتر تولید كننده محصولات پشت چسبدار در جهان می باشد.اشتغال زایی برای جوانان به عنوان یكی از اهداف و اولویت های شركت ایراندار می باشد. این شركت علاوه بر دریافت لوح تقدیر واحد نمونه صنعتی از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین به عنوان یكی از ۵ شركت نخست ایران موفق به دریافت نسخه ۲۰۱۵ گواهینامه های مدیریت كیفی ۹۰۰۱، محیط زیست ۱۴۰۰۱ و ایمنی و سلامت شغلی ۱۸۰۰۱ نیز شده است.

آدرس :

تهران – خیابان شهید بهشتی – خیابان پاكستان – خیابان دوم – پلاك ۲۹- طبقه ۵

تلفن تماس :

۸۹۳۱۶۰۰۰

وب سایت :

https://irandar.co.ir

پست الكترونیكی :

info@irandar.ir

كلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای گروه مهد سرمایه گذاری خاورمیانه محفوظ می باشد.