حوزه های فعالیت

گلپخش اول

شركت گلپخش اول در سال ۱۳۷۸ با هدف بازاریابی، فروش ، توزیع و پخش محصولات غذایی، آرایشی، بهداشتی در داخل و خارج از ایران تأسیس شد.این شركت در سال ۱۳۷۹ با توزیع محصولات شوینده با نام تجاری AVE رسماً شروع به فعالیت نمود.

اطلاعات بیشتر

ستاره طلایی سینا

شركت ستاره طلایی سینا به عنوان یك شركت بازرگانی و خدماتی ، با انتخاب برند سورنا برای فروشگاه های هدف خود ، قصد دارد خدمات ویژه ای به مشتریان خود ارائه دهد .هدف اصلی این شركت افزایش فروش و ارائه امكانات بهتر به مشتریان خود می باشد .

اطلاعات بیشتر

ویرا سیستم پویا

شركت ویرا سیستم پویا (WSP)، یكی از شركتهای زیر مجموعه هلدینگ مهد سرمایه گذاری خاورمیانه، در تاریخ پانزدهم مرداد ۱۳۹۶ تاسیس گردید. WSP در حوزه فن آوری اطلاعات (IT) و تولید نرم افزارهای فروشگاه های زنجیره ای و خرده فروشی (RETAIL) به عنوان ارائه راه حل نهایی (Total SOLUTION) فعالیت می كند

اطلاعات بیشتر

پرتوشید زمان

شركت پرتوشید زمان با گردهمایی برخی از نامداران حوزه تبلیغات در سال ۱۳۹۷ پا به عرصه فعالیت گذاشته و هدف این شركت عینیت بخشیدن به سبك نوین تبلیغات در ایران است . همچنین این مجموعه برآن شده تا با دركی عمیق از روش های معمول تبلیغات ، و پیشرفت در مسیر نوآوری و خلق رسانه های نوین ، گامی بلند در خدمت رسانی به تولیدكنندگان و ارائه دهندگان خدمات در كشور بردارد. رسانه هایی كه با دیده شدن در زمان های خاص و بلند مدت تر ، دریافت پیام از سوی مخاطب را افزایش دهد.

اطلاعات بیشتر

مارینا پخش هستی

شركت ماریناپخش هستی در بهمن ماه ۱۳۹۳ با هدف توزیع و فروش تخصصی محصولات سلولزی و هایژنیك در تهران تأسیس شد. این شركت فعالیت خود را با توزیع و فروش محصولات تحت دو برند نانسی و بارلی در سراسر كشور به صورت نمایندگی آغاز نمود. درحال حاضر در تهران و ۲۱ استان ایران محصولات نانسی و بارلی از طریق نمایندگان انحصاری به فروش رسیده و در اختیار كانال های توزیع قرار می گیرد.

اطلاعات بیشتر

كلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای گروه مهد سرمایه گذاری خاورمیانه محفوظ می باشد.