شركت ها

دالین مهر

شركت دالین مهر در خرداد ۱۳۸۶ تأسیس شد. كارخانه دالین مهر كه برای تولید كیك، كلوچه، كوكی، و بسته بندی قند و شكر طراحی شده است، در دی ماه ۱۳۸۷ به بهره برداری رسید. ماشین آلات این كارخانه با بهره گیری از دانش روز ایتالیا ساخته و نصب گردیده و توان تولید روزانه ۳۰ تن از انواعCup Cake و Muffin را دارد. طراحی ساختمان ها و ماشین آلات كارخانه دالین مهر با بهره گیری از آخرین استانداردهای HACCP انجام یافته و این كارخانه با كیفیت كارخانجات اروپایی ساخته شده است.
در سال های اخیر این شركت از ابعاد گوناگون ظرفیت تولید، كیفیت و تنوع محصولات، شبكه توزیع سراسری و صادرات گسترش بسیار زیادی پیدا كرده است. كیفیت بی مانند محصولات شركت دالین مهر سبب شده است كه بخش عمده ای از تولیدات این شركت به خارج از ایران صادر شود.
شركت دالین مهر با نوآوری خود، با كیفیت ترین و متنوع ترین محصولات را در حجم تولید بالا به بازار عرضه می نماید.
تمامی فرآورده های شركت دالین مهر در ردیف با كیفیت ترین و سالم ترین محصولات كیك و كلوچه كشور به شمار می آیند. زیرا مواد اولیه لازم جهت تولید محصولات از با كیفیت ترین مواد خارجی تهیه می شود.
شركت دالین مهر با هدف ارائه سبد كامل محصول، طیف گسترده و متنوعی از كیك های غنی شده را برای اولین بار در ایران با طعم های مختلف در برنامه توسعه خود قرار داده است. هم اكنون كیك های غنی شده با روی، ویتامین دی و كلسیم با برند بینگوپلاس علاوه بر بازار ایران به كشورهای دیگر نیز صادر می گردد.
متخصصین و مدیران جوان و مجرب این مجموعه از برجسته ترین های این حوزه در كشور محسوب می شوند. شركت دالین مهر قصد دارد با استفاده از تكنولوژی و دانش روز و استفاده از مواد اولیه و بسته بندی با كیفیت و زیبا، چشم انداز دست یابی به نوآورترین واحد تولیدی كیك و كلوچه در كشور را برای خود در نظر گیرد.
دالین مهر دارای آزمایشگاههای كنترل كیفیت و تحقیق و توسعه قوی و فعال بوده و همواره در حال بهبود كیفی محصولات فعلی، و طراحی و توسعه محصولات جدید است. این كارخانه سعی دارد تا با استفاده از بهترین مواد اولیه با بالاترین كیفیت، محصولاتی مورد پسند ذائقه مصرف كنندگان تولید نماید.

آدرس :

خیابان سید جمال الدین اسد آبادی ، خیابان ۲۹، پلاك ۵۴

تلفن تماس :

۴۳۹۹۵۰۰۰

وب سایت :

https://bingoplus.ir/fa

پست الكترونیكی :

info@bingoplus.ir

كلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای گروه مهد سرمایه گذاری خاورمیانه محفوظ می باشد.