شركت ها

دنیا اینترنشنال

شركت دنیا اینترنشنال گروپ از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در كشور افغانستان با تلاش و كوشش های شبانه روزی گروهی از مهندسین و متخصصین افغانی و بین المللی آغاز نمود. برندهای این شركت در حوزه شوینده با نام های گلرنگ، نیلو، AVE، O2 و روشن؛ در حوزه سلولزی با نام های بارلی، گلرنگ، نانسی و مرسی؛ در حوزه پلیمری با نام های گلرنگ، آیری و هوم پلاس در بازار افغانستان و منطقه حضور چشمگیری دارند. این شركت، راه اندازی خط تولید و فروش آب آشامیدنی را نیز در دستور كار خود داشته و این محصول را با كیفیت بالا و خواص درمانی، به زودی وارد بازار خواهد نمود . و نیز شركت DIG برای اولین بار در كشور افغانستان , در حال احداث كارخانه تولید پودر در هرات با ظرفیت ۲ تن در ساعت می باشد.
از تولیدات سال های اولیه تأسیس می‌توان از مایع دستشویی و ظرفشویی نام برد كه درسال های بعد با تلاش و كوشش مضاعف، انواع محصولات شوینده، غذایی و سلولزی را به سبد محصولات خود اضافه نمود. شركت DIG، راه اندازی خط تولید و فروش آب آشامیدنی را در دستور كار خود دارد و این محصول را با كیفیت بالا و خواص درمانی، به زودی وارد بازار خواهد نمود با توجه به نیاز روز افزون صنایع، شركت DIG اقدام به راه اندازی خط تولید بطری و پریفرم در ابعاد و اوزان مختلف برای مصارف داخلی شركت و فروش، نموده است.
هم اكنون سبد محصولات DIG شامل انواع مواد شوینده مانند پودرهای لباسشویی ماشینی و دستی، مایع ظرفشویی، مایع دستشویی، شیشه شوی، نرم كننده لباس، انواع شامپوها، شامپو فرش، سفید كننده، جرمگیر، محصولات سلولزی شامل انواع دستمال كاغذی و محصولات غذایی شامل انواع نبات، شكر پنیر و روغن می باشد.

آدرس :

تهران – خیابان شهید بهشتی – خیابان پاكستان – نبش كوچه ۱۶- پلاك ۵۶ – واحد ۲

تلفن تماس :

۸۸۷۳۰۴۶۱

وب سایت :

http://dig.af

پست الكترونیكی :

info@dig.af

كلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای گروه مهد سرمایه گذاری خاورمیانه محفوظ می باشد.