شركت ها

گلپخش اول

شركت گلپخش اول در سال ۱۳۷۸ با هدف بازاریابی، فروش ، توزیع و پخش محصولات غذایی، آرایشی، بهداشتی در داخل و خارج از ایران تأسیس شد.این شركت در سال ۱۳۷۹ با توزیع محصولات شوینده با نام تجاری AVE رسماً شروع به فعالیت نمود.گستره فعالیت این شركت ابتدا شهر تهران و حومه بود ولی به تدریج با توسعه بخش فروش، شهرستانهای كل كشور تحت پوشش قرار گرفت.گلپخش اول در حال حاضر بیش از ۲۰۰ قلم كالا را در حوزه های شوینده، آرایشی، بهداشتی و سلولزی با برندهای اوه، گلرنگ، سافتلن، مرسی، هوم پلاس، مریدنت، بایودنت و لارین در سطح كشور توزیع می نماید.
شركت گل پخش اول در زمینه توزیع، پخش و بازاریابی محصولات مصرفی تند گردش (FMCG) فعالیت می‌نماید. مشتریان این شركت شامل خرده فروشان، عمده فروشان، داروخانه، فروشگاههای زنجیره‌ای و تعاونی‌ها می‌باشند. شركت گلپخش اول برآن است تا با كاهش مستمر زمان انتظار مشتریان و ارائه خدمت در كمترین و سریعترین زمان به آنها، از انتظارات مشتریان فراتر رفته و آنها را همواره دچار شعف نمایید. شركت گلپخش اول توجه خود را به بازار داخلی ایران معطوف نموده و با داشتن ۳۰ شعبه برآن است محصولات خود را در سراسر كشور توزیع نماید.
این شركت به ارائه خدمات توزیع و پخش كالا در زمینه بهداشتی، غذایی، سلولزی و پلیمری در كشور پرداخته ، و با اتكا به رویكردهای نوین، تجربه و دانش تخصصی، نیروهای متخصص و فناوری نوین موجود در گلپخش اول، ضمن مشاركت دادن مشتریان و ذی‌نفعان خود در فرایند ارائه خدمات، همگام با افزایش كیفیت خدمات، در كمترین هزینه، پاسخگوی نیاز آنها خواهد بود.

آدرس :

تهران- میدان ونك – خیابان خدامی – نرسیده به چهار راه آفتاب- روبروی بانك خاورمیانه- پلاك ۹۵

تلفن تماس :

۴۲۴۱۸۰۰۰

وب سایت :

https://www.gpa.ir

پست الكترونیكی :

info@gpa.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای گروه مهد سرمایه گذاری خاورمیانه محفوظ می باشد.