شركت ها

شركت صنایع سلولزی ماریناسان

گروه صنعتی گلرنگ از سال ۱۳۸۰ با تولید دستمال كاغذی با نام تجاری سافتلن پا به عرصه صنعت سلولزی كشور گذاشته و پس از سال‌ها تجربه در بازار با تصمیم مدیریت ارشد سازمان به صورت قاطعانه و علمی، عزم به ایجاد تحول در این صنعت و ارائه محصولات متنوع و باكیفیت در سطح كشور و منطقه نمود. شركت صنایع سلولزی ماریناسان فعالیت خود را با هدف تولید محصولات سلولزی و هایژنیك در سال ۱۳۸۶ آغاز كرده است. شركت ماریناسان، پیشرو در بازار محصولات سلولزی و متعهد به بهبود مستمر كیفیت و رفع نیازهای مشتریان از طریق توسعه محصولات است. تمامی مراحل تولید محصولات در این شركت، به صورت اتوماتیك و بدون دخالت دست انجام می پذیرد.
شركت ماریناسان با استفاده از آخرین و مجهزترین فناوری های روز دنیا (داخلی و خارجی) و بهره‌گیری از نیروهای متخصص و برجسته تولید و كنترل كیفیت ، و نیز استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه سعی نموده است بهترین محصول ممكن را هم تراز با بهترین برندهای خارجی برای مصرف‌كننده تهیه و عرضه نماید.
این شركت با بهره‌گیری از كاركنان متعهد و متخصص خود در جهت شناخت نیازهای حال و آینده مصرف‌كننده و تأمین آن، ایجاد رضایت مصرف‌كننده و خودكفایی بازار ایران در زمینه محصولات بهداشتی و سلولزی گام بر می‌دارد.هم اكنون محصولاتی چون دستمال كاغذی جعبه‌ای، دستمال توالت، دستمال حوله ، دستمال سافت پك، نوار بهداشتی،پوشك كامل بچه و دستمال مرطوب با برندهای سافتلن، گلرنگ، اكتیو، نانسی، مرسی، بارلی، صپیتا و پالمیرا در صنابع سلولزی ماریناسان تولید و به مصرف‌كنندگان عرضه می شود. و به زودی سایر محصولات مورد نیاز بازار ایران و منطقه در این صنعت نیز، به سبد محصولات اضافه خواهد شد.

آدرس :

تهران – خیابان هفدهم گاندی – پلاك ۲۲

تلفن تماس :

۴۲۳۵۴۰۰۰

وب سایت :

http://www.marinasun.ir

پست الكترونیكی :

info@marinasun.ir

كلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای گروه مهد سرمایه گذاری خاورمیانه محفوظ می باشد.