شركت ها

گروه صنعتی پاكشو (سهامی عام)

گروه صنعتی پاكشو (سهامی عام) در سال ۱۳۵۱ با سرمایه فكری، مادی و معنوی جناب آقای حاج محمدكریم فضلی و به مدد تلاش و كوشش های شبانه روزی وی و جمعی از مهندسین و متخصصین ایرانی وعده ای از همراهانش بنیان گذاشته شد. گروه صنعتی پاكشو با به كارگیری دانش فنی روز و همكاران متخصص و دلسوز خود، در حال حاضر به عنوان یك شركت پیشتاز و نوآور در صنعت شوینده ایران مطرح است و از آن می توان به عنوان یكی از بزرگترین و معتبرترین شركت های سهامی عام ایران در زمینه مواد شوینده و بهداشتی نام برد.
تولیدات این شركت با نام های گلرنگ، اوه، سافتلن، مریدنت و هوم پلاس در بازار ایران و نزد مصرف كنندگان ایرانی، جایگاه ویژه ای دارد و در عین حال به بازار سایر كشورهای جهان نیز راه یافته است. از تولیدات سال های اولیه تاسیس می‌توان از مایع ظرفشوئی، مایع سفید كننده، نرم كننده حوله و لباس، شیشه شوی، جرم گیر، شامپو فرش و موكت نام برد كه درسال های بعد با تلاش و كوشش مضاعف، انواع شامپو، مایع دستشوئی، خمیردندان و نرم كننده موی سر در رنگ ها و بسته بندی های متنوع اضافه شده است.
گروه صنعتی پاكشو، كیفیت تولید را معادل رضایت مندی مصرف كننده تعریف می كند و آن را كلید موفقیت خود می داند. پاكشو به عنوان یك برند مطرح و معتبر و با احترام به سلایق و نیاز مشتریان خود و نیز با حركت در راستای منافع تمامی ذینفعان خودمی‌كوشد با اتكاء به سرمایه انسانی نوآور، خلاق، ماهر و دانش محور و مجرب خود و نیز استفاده از تكنولوژی‌های نوین و با سرمایه‌گذاری در بخش تحقیق و توسعه و مدیریت كارآمد بر زنجیره تامین با خلق برندهای جدید، محصولات و خدمات متنوع، متمایز و با كیفیت مورد نیاز مشتریان محترم، امكان انتخاب محصولات و خدمات حامی سلامت، بهداشت و زیبایی را برای عموم افراد فراهم آورد.

آدرس :

تهران – خیابان شهید بهشتی – خیابان پاكستان – انتهای بن بست دوم – پلاك ۲۹

تلفن تماس :

۸۹۳۱۶۰۰۰

وب سایت :

https://www.pakshoo.com/

پست الكترونیكی :

info[at]pakshoo.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای گروه مهد سرمایه گذاری خاورمیانه محفوظ می باشد.