شركت ها

پرتوشید زمان

شركت پرتوشید زمان با گردهمایی برخی از نامداران حوزه تبلیغات در سال ۱۳۹۷ پا به عرصه فعالیت گذاشته و هدف این شركت عینیت بخشیدن به سبك نوین تبلیغات در ایران است ، این راه با تأكید بر رسانه های مدرن و بر پایه سرمایه گذاری بر استارت آپ های خلاق تبلیغاتی آغاز شده و به امید پروردگار ادامه خواهد یافت . در این مجموعه تلاش بر این است تا با بهره گیری از سرمایه های انسانی جوان ، خلاق و نوانمدیش پنجره های تازه ای در جهت معرفی برندها و محصولات گشوده شود.
همچنین این مجموعه برآن شده تا با دركی عمیق از روش های معمول تبلیغات ، و پیشرفت در مسیر نوآوری و خلق رسانه های نوین ، گامی بلند در خدمت رسانی به تولیدكنندگان و ارائه دهندگان خدمات در كشور بردارد. رسانه هایی كه با دیده شدن در زمان های خاص و بلند مدت تر ، دریافت پیام از سوی مخاطب را افزایش دهد.
رسانه های خلاقی كه پرتو شید برای انتقال پیام برند شما ارائه می دهد :
تبلیغات تعاملی (اینتر اكتیو) :
كاربران با حركت بدن خود یك تعامل چند رسانه ای و پویا را با یك نمایشگر تعاملی كنترل می كنند. در این نوع تبلیغ مخاطب با پیام تبلیغی شما در تعامل است.
رسانه فیلبرد :
روزانه 4 میلیون سوخت گیری در كشور انجام می گیردكه با تبلیغات بر روی نازل بنزین، برند مورد نظر در معرض دید بیش از 4 میلیون نفر قرار خواهد گرفت.
رسانه سقف تاكسی :
تبلیغ برند و محصول مورد نظر بر روی سقف حدود 20 هزار تاكسی در كشور می چرخد . بیلبورد كوچكی از پیام تبلیغاتی كه در سطح شهر در حال حركت است.
دستگیره های تبلیغاتی :
بزرگترین مزیت رقابتی این تبلیغ هزینه مناسب و گستردگی آن نسبت به رسانه تبلیغات دیگر است .
رسانه هندریل :
هندریل از لاكچری ترین رسانه تبلیغاتی دنیا است. منظور از رسانه هندریل تبلیغ بر روی نوار نقاله های مشكی رنگ است كه كنار پله های برقی موجود است.

آدرس :

تهران – خیابان گاندی – خیابان یكم – پلاك ۵ – طبقه دوم

تلفن تماس :

۸۶۰۸۷۳۹۱

وب سایت :

https://www.partoshid.com

پست الكترونیكی :

info@partoshid.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای گروه مهد سرمایه گذاری خاورمیانه محفوظ می باشد.