شركت ها

پرتوشید زمان

شركت پرتوشید زمان با گردهمایی برخی از نامداران حوزه تبلیغات در سال ۱۳۹۷ پا به عرصه فعالیت گذاشته و هدف این شركت عینیت بخشیدن به سبك نوین تبلیغات در ایران است ، این راه با تأكید بر رسانه های مدرن و بر پایه سرمایه گذاری بر استارت آپ های خلاق تبلیغاتی آغاز شده و به امید پروردگار ادامه خواهد یافت . ما در این مجموعه در تلاش هستیم تا با بهره گیری از سرمایه انسانی جوان، خلاق و نواندیش پنجره‌های تازه‌ای را در جهت معرفی برندهای محصولات/ خدمات بگشاییم. همچنین این مجموعه برآن شده تا با دركی عمیق از روش های معمول تبلیغات ، و پیشرفت در مسیر نوآوری و خلق رسانه های نوین ، گامی بلند در خدمت رسانی به تولیدكنندگان و ارائه دهندگان خدمات در كشور بردارد. رسانه هایی كه با دیده شدن در زمان های خاص و بلند مدت تر ، دریافت پیام از سوی مخاطب را افزایش دهد.در بازار امروز كه مملو از پیام‌های تبلیغاتی است، خلاقیت در نحوه انتقال پیام به مخاطب می‌تواند بر اثربخشی آن تاثیر بسزایی داشته باشد. از این رو، انتقال پیامی ماندگار، ساده و جذاب، رویكرد اصلی ما در معرفی برند می‌باشد.
رسانه های خلاقی كه پرتو شید برای انتقال پیام برند شما ارائه می دهد :
تبلیغات تعاملی (اینتر اكتیو) :
كاربران با حركت بدن خود یك تعامل چند رسانه ای و پویا را با یك نمایشگر تعاملی كنترل می كنند. در این نوع تبلیغ مخاطب با پیام تبلیغی شما در تعامل است.
رسانه فیلبرد :
روزانه 4 میلیون سوخت گیری در كشور انجام می گیردكه با تبلیغات بر روی نازل بنزین، برند مورد نظر در معرض دید بیش از 4 میلیون نفر قرار خواهد گرفت.
رسانه سقف تاكسی :
تبلیغ برند و محصول مورد نظر بر روی سقف حدود 20 هزار تاكسی در كشور می چرخد . بیلبورد كوچكی از پیام تبلیغاتی كه در سطح شهر در حال حركت است.
دستگیره های تبلیغاتی :
بزرگترین مزیت رقابتی این تبلیغ هزینه مناسب و گستردگی آن نسبت به رسانه تبلیغات دیگر است .
رسانه هندریل :
هندریل از لاكچری ترین رسانه تبلیغاتی دنیا است. منظور از رسانه هندریل تبلیغ بر روی نوار نقاله های مشكی رنگ است كه كنار پله های برقی موجود است.

آدرس :

تهران –خیابان شیراز جنوبی، كوچه رضوان، پلاك ۹

تلفن تماس :

۸۶۰۵۳۸۲۲ - ۸۸۶۱۲۰۴۳

وب سایت :

https://www.partoshid.com

پست الكترونیكی :

info@partoshid.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای گروه مهد سرمایه گذاری خاورمیانه محفوظ می باشد.